przypinki z własnym nadrukiem do zamówienia

Potencjał reklamowy przypinki

Gadżety takie jak przypinki to perfekcyjne rozwiązanie na nieprzeciętną reklamę, która nie będzie zbyt wygórowana cenowo. Innymi słowy, taka kampania reklamowa bez problemu może się spiąć w niedużym budżecie na reklamę, a przy tym dać niezłe efekty. Bez wątpienia potencjał reklamowy tych gadżetów jest bardzo duży i tylko od reklamodawcy zależy w jakim stopniu będzie potrafił go wykorzystać.

Czym są przypinki

Słowem wstępu, wypada napisać czym właściwie są przypinki. Gadżety te spotykane są również pod nazwami takimi jak plakietki lub buttony, a czasami nawet badziki i piny. Z przodu posiadają nadruk, który chce mieć klient, zaś z tyłu zapięcie czy jeden z dostępnych atrybutów użytkowych. Dziś najczęściej służą one w celach reklamowych, stąd tak często używane hasło przypinki reklamowe, ale też wciąż są to, jak sama nazwa przypinki z własnym nadrukiem, przedmioty których można użyć by wyrazić swoje poglądy czy utożsamić się z jakąś akcją czy organizacją. Niby są to małe przedmioty, a jednak miejsca w jakich się znajdują (kurtka, plecak, t-shirt) sprawiają, że inni bez trudu je zauważają, co właśnie sprawia, że ich wartość reklamowa jest naprawdę imponująca.

Jak produkowane są przypinki

Na nieduże blaszki, najczęściej okrągłe, umieszcza się wydrukowaną grafikę reklamową oraz folię w celu zabezpieczenia tego nadruku przed zniszczeniem, a z tyłu przykłada się drugą blaszkę, na jakiej znajduje się wybrany rodzaj zapięcia lub funkcja dodatkowa, a następnie całość za pomocą maszyny jest zgniatana i w ten sposób łączona w jeden przedmiot – przypinkę. Klient decydując się na przypinki na zamówienie może wybierać wśród takich zapięć jak agrafka, żabka, magnes, podwójny magnes i jeszcze kilka innych. Z kolei mówiąc o funkcjach dodatkowych, jakie mogą skrywać przypinki, to najczęściej są to otwieracz, brelok lub lusterko.

Gdzie zamawiać przypinki i na co zwracać uwagę

Ich niesłabnąca popularność sprawia, że mamy na rynku dość sporą ilość producentów tych produktów. Wystarczy poszukać w sieci i w moment znajdziemy przynajmniej kilka firm, którym możemy powierzyć to zlecenie. Najlepiej wybrać firmę z przynajmniej kilkuletnim stażem działalności i taką która cieszy się dobrymi opiniami. Z tym też nie będzie trudno.

Równie ważne jest przyjrzenie się dokładniej komponentom z jakich powstają. Najlepszym wyborem będzie sięganie po przypinki produkowane ze stali nierdzewnej, która nie podda się korozji, a także nie ulegnie szybko uszkodzeniu jak plastik. Niemniej ważne jest, aby producent gwarantował odporną na zniszczenia, czyli przede wszystkim przetarcia, folię ochronną. Wszak to ona ma za zadanie ochronić nadruk przed uszkodzeniem, które sprawiłoby, że przypinka nadawałby się tylko do kosza.

Ostatnią kwestią, której nie wolno pomijać jest sam wydruk. Jeśli producent nie zapewnia go w odpowiednio dobrej jakości, to zamawiane przypinki z własnym nadrukiem mogą okazać się klapą. Cóż z tego, że będą z porządnych materiałów i trwałe, jak nadruk na nich będzie niewyraźny. Należy więc sprawdzić, jaką drukarką dysponuje firma robiąca przypinki.

Previous Article
Next Article