pompy zatapialne Flygt 2800

Pompy zatapialne Flygt 2800

Profesjonalne pompy zatapialne Flygt 2800 to na dzień dzisiejszy absolutna czołówka, jeśli chodzi o pompy przeznaczone do pracy w trudnych, wymagających warunkach. Pompy te, stanowią bardzo udane połączenie technologii wykorzystywanej w pompach zatapialnych Flygt BIBO oraz innowacji, będących obecnie standardowymi rozwiązaniami na najwyższej półce jakościowej urządzeń do odwodnień. Pompy zatapialne Flygt 2800 stanowią jedno z najlepszych rozwiązań dla wszystkich tych, dla których istotna jest jakość wykonania oraz wysoka efektywność pracy urządzeń odwodnieniowych.

Czym wyróżniają się pompy zatapialne Flygt 2800 na tle konkurencji?

Do najważniejszych zalet, jakimi charakteryzują się pomp zatapialne Flygt 2800 należy bezsprzecznie zaliczyć bardzo dobre parametry techniczne oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne. Dzięki tym zaletom, pompy Flygt 2800 radzą sobie doskonale w najtrudniejszych warunkach. Wszędzie tam, gdzie inne pompy odmawiają posłuszeństwa, pompy zatapialne Flygt 2800 pracują bez zająknięcia.

Rozwiązania technologiczne, zastosowane w tym przypadku to chociażby nowoczesny zawór powietrzny, odprowadzający powietrze w przypadku pracy na sucho, co znacznie wydłuża żywotność pompy. Silnik został wykonany w klasie H, zapewniając tym samym wysoki poziom sprawności oraz redukcję wydzielanego ciepła. Obudowa stojana wykonana jest z aluminium, a w jej wnętrzu znajduje się odpowiednio duża ilość oleju, co pozwala sprawne odprowadzanie ciepła z silnika

Nowatorskie rozwiązania technologiczne zastosowane w pompach Flygt 2800.

Jak już powiedzieliśmy, mamy tutaj także do czynienia z wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, opatentowanymi przez firmę Flygt. Dzięki ich zastosowaniu, pompy zatapialne Flygt 2800 są tak dobre i skuteczne w pracy w trudnych i wymagających warunkach.

Wśród najważniejszych rozwiązań należy wymienić:

  • Dura-Spin – zamknięta konstrukcja wirnika na pokrywie ssawnej którego znajdują się rowki Dura-Spin, chroniące szyjkę wirnika przed ścieraniem w wyniku kontaktu z cząstkami ściernymi w pompowanym medium (piasek, żwir, muł organiczny)
  • PolyLife – specjalna powłoka na częściach eksploatacyjnych, zapewniająca wysoki poziom ochrony przed ścieraniem
  • Spin-Out – zewnętrzne uszczelnienie jest dodatkowo chronione, przez co wydłuża się jego żywotność.
  • Hard-Iron – pokrywę ssawną oraz wirnik wykonano ze stali 60 HRC, dzięki czemu są bardziej odporne na zużycie.

Podsumowanie.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom, pompy odwodnieniowe serii 2800 są obecnie jednymi z najlepszych w swojej klasie, dostępnych na rynku. Wszędzie tam, gdzie będziemy mieć do czynienia z wybitnie trudnymi warunkami pracy, pompy zatapialne Flygt 2800 będą radzić sobie doskonale i z całą pewnością nie ulegną uszkodzeniu tak szybko, jakby to miało miejsce w przypadku wielu innych pomp zatapialnych.

Previous Article
Next Article