pompy zatapialne do zadań specjalnych

Pompy zatapialne do zadań specjalnych.

Nowoczesne pompy zatapialne do zadań specjalnych, dostarczane są przez kilku, najważniejszych producentów. Na naszą szczególną uwagę zasługują jednakże pompy Evak. Jest to bardzo doświadczony producent, który zapewnia nam kilka, bardzo ciekawych modeli pomp zatapialnych, sprawdzających się w zróżnicowanych przypadkach. Warto tutaj podkreślić, iż praktycznie wszystkie urządzenia dostarczane przez Evak, to nowoczesne, pompy zatapialne do zadań specjalnych, sprawdzające się w bardzo zróżnicowanych, trudnych warunkach pracy.

Czym wyróżniają się pompy zatapialne do zadań specjalnych, dostarczane przez Evak?

Przede wszystkim, charakteryzują się one doskonałymi wręcz parametrami technicznymi. Można powiedzieć, iż w swoich kategoriach, nie mają sobie równych. Istotną kwestią jest także szeroki asortyment urządzeń dostępnych pod tą marką. Pozwala to na dopasowanie odpowiedniej pompy do konkretnego przypadku zastosowania. Nie zmienia to jednak faktu, iż pompy zatapialne do zadań specjalnych marki Evak, sprawdzają się doskonale, także w przypadku nie do końca precyzyjnego ich doboru. Generalnie jednak, najlepiej jest starannie dopasować pompę do konkretnego przypadku zastosowania, bowiem pozwoli to na osiągnięcie maksymalnej efektywności pracy urządzenia.

Pompy zatapialne do zadań specjalnych i dostępne modele

Tak jak powiedzieliśmy już wcześniej, na rynku znajdziemy kilka, specjalnie dopasowanych do konkretnych zadań modeli pomp zatapialnych, marki Evak. Będą to po kolei następujące pompy:

  • Pompy Evak EUS – pompy z zasilaniem jednofazowym. Przeznaczone do pompowania wody zanieczyszczonej oraz osadów, bez zawartości ciał włóknistych.
  • Pompy Evak EUB – pompy dostępne w wersjach z zasilaniem jednofazowym (wirnik ze stali nierdzewnej) oraz trójfazowym (wirnik ze staliwa chromowego). Pracują bezproblemowo nawet w przypadku, kiedy zanurzony jest jedynie kosz ssawny pompy.
  • Pompy Evak EUBR – pompy zasilane jednofazowo przeznaczone do prac związanych z odwadnianiem do sucha. Jest to możliwe dzięki odpowiednio opracowanej konstrukcji pompy.
  • Pompy Evak HIPPO – to pompy przystosowane do odwadniania ścieków. Dzięki specjalnej konstrukcji łopatek wirnika, ścieki są odrzucane o wiele szybciej, co zapobiega zatykaniu się pompy.
  • Pompy Evak STEEL (EWS) – Sprawdzają we współpracy z cieczami korozyjnymi oraz aktywnymi chemicznie. Elementy pompy najbardziej narażone na uszkodzenia wykonane ze steli nierdzewnej AISI 316.

Podsumowanie.

Tak duża różnorodność dostępnych modeli, sprawia, iż pompy zatapialne do zadań specjalnych marki Evak, cieszą się nieustannie dużą popularność. Do tego trzeba także wspomnieć, o specjalnie opracowanych rozwiązaniach, zapewniających lepszy poziom efektywności czy też wydłużających żywotność pompy. Wszystkie te zalety razem wzięte, sprawiają, iż faktycznie możemy powiedzieć, iż pompy zatapialne Evak, to pompy zatapialne do zadań specjalnych.

Previous Article
Next Article